71 78 95 204

Altom wybiera GutPR

Wrocławska agencja GutPR od stycznia 2010 r. rozpoczęła współpracę z firmą Altom zajmującą się projektowaniem i dystrybucją szkła, sztućców, porcelany i naczyń kuchennych. 

Umowa obejmuje działania w obszarze media relations, wydawanie kwartalnego newslettera oraz doradztwo wizerunkowe. Firma Altom dokonała wyboru agencji kierując się m.in. pozytywną opinią jednego z klientów GutPR. Jak mówi Paulina Żurowska, Brand Manager Altom sp. z o.o. sp. k. „Decydując się na wybór agencji PR zależało nam na wiarygodnym i skutecznym partnerze, któremu bez obaw moglibyśmy powierzyć działania przekładające się na wizerunek naszej firmy. To co nas ostatecznie przekonało to zadowolony klient, który zarekomendował działania agencji oceniając wysoko zarówno jakość przygotowywanych materiałów prasowych, jak i poziom efektywności prowadzonych działań.” 

Altom to firma zajmująca się projektowaniem i dystrybucją szkła, sztućców, porcelany i naczyń kuchennych. Reprezentuje również marki światowych producentów na rynku polskim. Firma powstała w 1991 roku i reprezentowana jest w 100% przez polski, prywatny kapitał. GutPR to kreatywna agencja public relations działająca w służbie dobrego PR. GutPR skupia profesjonalistów, posiadających doświadczenie na rynku budowlanym, wnętrzarskim, finansowym, informatycznym, farmaceutycznym i FMCG. Agencja GutPR to dobry wybór dla firm, którym zależy na długotrwałym i skutecznym budowaniu pozytywnego wizerunku.

Zaufali nam: