71 78 95 204

O nas

GutPR buduje i wzmacnia pozytywny wizerunek Klientów w oparciu o praktyki dobrego PR-u.

Laury Buildera 2011Jesteśmy kreatywnym zespołem z potencjałem i dużym doświadczeniem w branży budowlanej, wnętrzarskiej, internetowej, finansowej, spożywczej, kosmetycznej, motoryzacyjnej, prawnej, IT i wielu innych. Stawiając na ciągły rozwój, ciągle wyznaczmy sobie nowe cele i z entuzjazmem przyjmujemy kolejne wyzwania, co przekłada się na coraz bogatsze portfolio naszych usług.

Dzięki systematycznej, obustronnie korzystnej współpracy z dziennikarzami i partnerami oraz praktycznemu doświadczeniu współpracowników, realizujemy powierzone nam zadania na najwyższym poziomie.

Laury Buildera 2011Nasz profesjonalizm znajduje odzwierciedlenie w referencjach od wielu naszych dotychczasowych Partnerów Biznesowych. Minimalizujemy wydatki, a także szanujemy czas naszych Klientów, osiągając najwyższą efektywność prowadzonych projektów.

Nasze zaangażowanie nie kończy się na jednostkowym projekcie dla Klienta, budujemy długotrwałe, obustronnie korzystne relacje biznesowe, proponując Klientowi nowe drogi decyzyjne dla rozwoju biznesu. Czyni to naszą współpracę nie tylko efektywną, ale i daleko wybiegającą w przyszłość.


Pracę zespołu GutPR koordynuje:

Hanna Gehrke-GutHanna Gehrke-Gut

Urodzona w Bydgoszczy, ukończyła Informatykę oraz Zarządzanie i Marketing na Politechnice Wrocławskiej. Od 2002 roku pracuje na stanowiskach menedżerskich związanych z komunikacją. Od 2008 roku pełni rolę Dyrektora ds. PR w agencji GutPR, która z sukcesem obsługuje podmioty z sektorów: budowlanego, wnętrzarskiego, instalacyjnego i przemysłowego. W 2012 roku odebrała dla GutPR Laury Buildera w kategorii PR dla budownictwa, będące uhonorowaniem pracy czołowych dostawców produktów i usług dla branży budowlanej.
 

e-mail: gutpr@gutpr.pl

Zaufali nam: