71 78 95 204

Czołowy dystrybutor IT w Polsce stawia na GutPR

W ostatnim czasie agencja GutPR nawiązała współpracę z czołowym dystrybutorem IT w Polsce, oferującym szeroką gamę usług i produktów największych producentów na rynku.

Firma Tech Data Polska jest kluczowym graczem na rynku dystrybucji produktów i usług IT. Jako część międzynarodowego koncernu Tech Data Corporation, marka współpracuje z największymi producentami produktów i usług z zakresu IT.

Wybór Tech Daty padł na agencję GutPR nie bez powodu. Obie firmy współpracowały w latach 2013-2014 w zakresie event marketingu. Owocna współpraca przełożyła się na zainteresowanie agencją GutPR, gdy Tech Data rozpoczęła poszukiwania doświadczonego zespołu, który zajmie się działaniami komunikacyjnymi firmy oraz obsługą medialną.

Kontrakt został podpisany na czas nieokreślony, firmy zakładają długofalową współpracę na polu relacji z mediami oraz działań PR. Za współpracę z klientem z ramienia agencji odpowiada Rafał Wójcicki wraz z zespołem.


Tech Data Polska jest czołowym dystrybutorem IT oferującym szerokie portfolio produktów i usług najważniejszych producentów na rynku. Firma jest częścią Tech Data Corporation, jednego z największych międzynarodowych koncernów zajmujących się dystrybucją sprzętu komputerowego i oprogramowania, takich marek jak Apple, Cisco, HP, IBM, Lenovo, Microsoft, Samsung, Sony, Symantec i VMwar.

Tech Data obsługuje ponad 125 tys. klientów w 100 krajach. Zatrudnia na całym świecie ponad 9 tysięcy pracowników.   
W Polsce współpracuje z ponad 7 tysiącami Partnerów Handlowych.


GutPR to kreatywna agencja public relations działająca w służbie dobrego PR. GutPR skupia profesjonalistów, posiadających szerokie doświadczenie w obsłudze podmiotów z branży IT oraz firm zajmujących się consultingiem. Ponadto agencja współpracuje z firmami z branży budowalnej, wnętrzarskiej, e-commerce, instalacyjnej oraz FMCG.

Agencja GutPR to dobry wybór dla firm, którym zależy na długotrwałym i skutecznym budowaniu pozytywnego wizerunku.

 

Zaufali nam: