71 78 95 204

Galeco nawiązuje współpracę z GutPR

Z początkiem marca wrocławska agencja GutPR wyspecjalizowana w branży budowlanej i wnętrzarskiej objęła obsługą mediową krakowską firmę Galeco – jednego z liderów rynku systemów orynnowań.

Do zadań GutPR należeć będzie prowadzenie PR produktowego dla wszystkich tegorocznych nowości i innowacji technologicznych firmy Galeco. W pierwszej kolejności agencja obejmie opieką mediową rynny w nowym kolorze czekoladowego brązu oraz wprowadzane właśnie na rynek trzy rodzaje narożników rynnowych - narożnik zewnętrzny 130 mm regulowany w kącie 1050-1350, narożnik 110 mm klamrowy oraz narożnik 130 mm z systemem kluczykowym – które stanowią absolutną rynkową nowość. Za obsługę odpowiadać będzie zespół specjalistów zajmujących się branżą budowlaną i instalacyjną, kierowany przez Hannę Gehrke-Gut. Ze strony Galeco osobami odpowiedzialnymi za współpracę są Specjalista ds. Promocji - Ewa Onuszko oraz Tomasz Piotrowski – Dyrektor Marketingu i Sprzedaży Krajowej.

Umowa została podpisana na czas określony z możliwością jej przedłużenia. 

Galeco sp. z o.o. to polski producent systemów rynnowych ze STALI POWLEKANEJ oraz PVC. Działa w ramach polskiej grupy biznesowej Galeco Rainwater Technology. Projektuje, produkuje i dystrybuuje systemy odprowadzania wody deszczowej od 1996, sukcesywnie zdobywając zaufanie klientów na kolejnych europejskich rynkach. W Polsce jest jednym z czołowych producentów, co potwierdza się ciągłą dynamiką sprzedaży, pozyskiwaniem nowych odbiorców oraz cyklicznie badaną i potwierdzaną satysfakcją dotychczasowych klientów. Pionierskie rozwiązania, jak choćby opatentowany kształt rynny, z wywinięciem do wewnątrz, czynią z firmy Galeco lidera innowacyjności. Charakterystyczny kształt rynny stanowi jednocześnie element logo firmy – uśmiechu zgodnego z obowiązującą w firmie maksymą: uśmiech na deszcz. Z uśmiechem dąży do sukcesów rynkowych, w czym aktywnie uczestniczy szeroko rozumiana promocja. Jednym z jej elementów jest współpraca z najsilniejszymi markami sportowymi Muszynianką w siatkówce kobiet czy Wisłą Kraków piłce nożnej.

Zaufali nam: