71 78 95 204

GutPR i Brookvent razem w walce o lepsze powietrze

Filtr antysmogowy NovaAir firmy Brookvent to odpowiedź na pogarszający się stan naszego środowiska. Zapewnia on dopływ wolnego od zanieczyszczeń i alergenów powietrza do wnętrza mieszkań, biur i domów. Agencja GutPR została wybrana do obsługi mediowej nowego rozwiązania.

W ramach podpisanej z firmą Brookvent umowy agencja przygotuje i rozdystrybuuje materiały prasowe, a także poprowadzi monitoring i dostarczy raporty z przeprowadzonych działań. Umowa ma charakter projektowy.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Firma Brookvent posiada ponad 30-letnie doświadczenie w branży wentylacyjnej, w zakresie projektowania i produkcji wysokiej jakości urządzeń do wentylacji. W ofercie firmy znajdują się kompletne, energooszczędne systemy wentylacji do budownictwa jedno i wielorodzinnego. Klientami Brookvent są odbiorcy z regionu krajów bałtyckich, Chin, Nowej Zelandii i USA.

Zaufali nam: