71 78 95 204

GutPR i innowacyjne płyty c-c QUARTEC

W kwietniu 2013 roku do grona Partnerów Biznesowych GutPR dołączyła firma QUARTEC, producent innowacyjnych płyt celulozowo-cementowych. 

Nowe rozwiązania spod marki QUARTEC posiadają wyjątkowe i dotąd niespotykane w tego typu produktach cechy, których nagłośnieniem w mediach zajmie się agencja GutPR. W ramach umowy agencja GutPR przygotuje materiały komunikacyjne, poprowadzi działania z zakresu PRu produktowego, dostarczy monitoring mediów oraz poprowadzi biuro prasowe na firmowej stronie www.quartec.pl.

Agencja GutPR wybrana została w konkursie ofert. Jak mówi Remigiusz Zabolski, Dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu firmy QUARTEC sp. z o. o.: „Nowa marka QUARTEC i produkowane pod tą marką innowacyjne płyty kompozytowe c-c tworzące CZWARTY WYMIAR W BUDOWNICTWIE, potrzebują szerokiej, szybkiej i celnej komunikacji. Dlatego rozpoczęliśmy współpracę z firmą GUTPR, która już od początku nie tylko wykazała się znajomością branży i uwierzyła w nasz produkt, ale od razu, bez zbędnej zwłoki rozpoczęła skuteczne działania dla promocji rozwiązań QUARTEC.”

Zaawansowane technologicznie płyty kompozytowe c-c (celulozowo-cementowe) firmy QUARTEC przeznaczone są zarówno do zastosowań wewnętrznych, jak i na elewację. Stąd w przypadku obsługi mediowej tych rozwiązań zespół GutPR ma nadzieję skutecznie łączyć wieloletnie know-how z obu tych branż.

„Dumą napawa nas fakt, że w ostatnim czasie portfolio naszych klientów w ciągu jednego tylko miesiąca poszerzyło się aż dwie nowe, polskie marki. Są to: płyty celulozowo-cementowe QUARTEC, kreujące czwarty wymiar w budownictwie oraz farby i efekty dekoracyjne JEGER, które zaprezentowaliśmy w trakcie zorganizowanej w ostatnich dniach konferencji prasowej” – tak o kwietniowych sukcesach agencji mówi Rafał Wójcicki z GutPR. 

Firma QUARTEC Sp. z o.o. prowadzi działalność gospodarczą nieprzerwanie od 1989roku. Obecnie wprowadza na rynek innowacyjne na skalę europejską płyty kompozytowe celulozowo-cementowe (płyty kompozytowe c-c) pod marką QUARTEC. Płyty kompozytowe c-c QUARTEC posiadają doskonałe cechy wytrzymałościowe i odpornościowe. Duże możliwości formowania sprawiają, że praktycznie bez ograniczeń można nimi dekorować przestrzeń na zewnątrz i wnętrz budynków. Produkcja płyt kompozytowych c-c odbywa się w nowo wybudowanym, w pełni zautomatyzowanym zakładzie produkcyjnym. Jest on zlokalizowany 27 km od Wrocławia w miejscowości Wszemirów, na terenie gminy Prusice.

Zaufali nam: