71 78 95 204

GutPR i Konwent Stolarki w Pruszczu Gdańskim

Już w ten piątek, 10 stycznia 2014 roku, w Pruszczu Gdańskim odbędzie się II Konwent Stolarki. Partnerem tego wydarzenia, który zajmie się jego obsługą mediową, została agencja GutPR. 

II Konwent Stolarki, organizowany przez Platformę informacyjną Stolarkavip.pl to dwa dni intensywnych spotkań, wiele godzin praktyki, wymiany doświadczeń, prezentacji i merytorycznej dyskusji i oczywiście Panel Ekspertów. Wszystko to po to, żeby zrozumieć i poznać wielu zagadnień dotyczących ofertowania/kosztorysowania, innowacji produktowych, marketingu internetowego, eksportu, innowacyjnego ciepłego montażu, a także różnych systemów w tym systemów aluminiowych i szkła do okien, fasad i ogrodów zimowych, zastosowania rolet i okuć, ale także negocjacji cenowych i niedozwolonych klauzul w umowach.

Partnerem, który zajmie się obsługą mediową tego wydarzenia została wyspecjalizowana w skutecznych działaniach dla firm z branży budowlanej i wnętrzarskiej agencja GutPR. Realizowany projekt koordynować będzie Hanna Gehrke-Gut.

W konwencie uczestniczyć będą między innymi specjaliści ds. produkcji, marketingu, handlu, obsługi klienta, montażu oraz właściciele salonów stolarki. Patronem generalnym tego wyjątkowego spotkania branżowego jest firma AIB. Pozostałymi patronami konwentu są Fakro, Exte, Klinar, Selena, Effector, Roto – okucia budowlane oraz Reynaer. Patronat wspomagający objęła firma Centrum Techniki Okrętowej z Gdańska. 

Stolarkavip, ramię w ramię z infookno.pl jest animatorem wielu innowacyjnych projektów w branży stolarki takich jak programy „VIP-Najlepsze Okna i Drzwi” i „VIP-Najlepsze Salony Stolarki”, a także „VIP-Najlepszy Montaż Stolarki” czyli projekt pod nazwą Akademia Stolarki VIP.

Zaufali nam: