71 78 95 204

GutPR i książka o domach energooszczędnych

W ostatnim czasie wydawnictwo „Przewodnik Budowlany” wydało książkę "Jak zbudować dom energooszczędny i skorzystać z dopłaty". Obsługa mediowa tej publikacji została powierzona agencji GutPR. 

Książka "Jak zbudować dom energooszczędny i skorzystać z dopłaty" poświęcona jest zasadom, jakimi należy się kierować podczas budowy domu energooszczędnego. Wiele z poruszanych zagadnień dopasowanych jest merytorycznie do wymogów programu dopłat do budynków energooszczędnych, prowadzonych przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Wydawca ksiązki zaproponował agencji GutPR współpracę dotyczącą obsługi komunikacyjnej tego tytułu.

W ramach zawartej umowy agencja GutPR poprowadzi relacje z mediami oraz zorganizuje konkursy dla czytelników, zainteresowanych tematyką domów energooszczędnych.

- Wrocławska agencja GutPR może poszczycić się doskonałą znajomością branży budowlanej, a szczególnie budownictwa energooszczędnego. Dlatego też postanowiliśmy powierzyć obsługę komunikacyjną właśnie tej agencji – podkreśla Bianka Naciążek, współautorka książki "Jak zbudować dom energooszczędny i skorzystać z dopłaty".

Projektem realizowanym dla wydawnictwa Przewodnik Budowlany i realizacją powierzonych agencji GutPR zadań zajmie się zespół pod kierownictwem Hanny Gehrke-Gut. 

Książka "Jak zbudować dom energooszczędny i skorzystać z dopłaty" poświęcona jest zasadom, jakimi należy się kierować podczas budowy domu energooszczędnego. W czytelny sposób wyjaśnia ona takie pojęcia jak: standard energetyczny budynku, energia pierwotna i końcowa, współczynnik przenikania i przewodzenia ciepła. Zawarte są tu też obecne oraz przyszłe wymagania dotyczące parametrów technicznych budynków w zakresie izolacyjności cieplnej oraz zapotrzebowania na energię. Książka oparta jest na czytelnym podziale na najważniejsze elementy konstrukcji budynku. W każdym rozdziale przedstawione zostały czynniki wpływające na izolacyjność termiczną przegród zewnętrznych oraz możliwości uzyskania jak najlepszych ich parametrów. Wiele z poruszanych zagadnień dopasowanych jest merytorycznie do wymogów programu dopłat do budynków energooszczędnych, prowadzonych przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

Zaufali nam: