71 78 95 204

GutPR i nowe podłogi

Polska firma Decora wprowadziła pod marką Arbiton nowe, unikalne podłogi które odpowiadają na współczesny trend ONE SPACE, ONE FLOOR. Ich obsługą mediową zajmie się agencja GutPR.

Logo_ArbitonW ramach podpisanej w ostatnim czasie umowy pomiędzy spółką Decora a GutPR agencja poprowadzi działania mediowe dla nowych, trwałych jak płytki i pięknych jak drewno podłóg. GutPR przygotuje i dostarczy do mediów materiały prasowe na temat 4 kolekcji podłóg, poprowadzi relacje z mediami, a także będzie przygotowywać raporty z monitoringu prasy i Internetu.


Arbiton jest ekspertem w dziedzinie dekoracji i wykończenia podłogi. Od 1994 r. marka tworzy i doskonali swoje produkty w oparciu o wiedzę ekspertów i zaawansowane technologie. Arbiton oferuje szeroką gamę produktów zapewniających większą trwałość i lepszy komfort użytkowania podłogi oraz poprawę estetyki pomieszczenia. Arbiton to gwarancja wysokiej jakości produktów oraz innowacyjnego podejścia do potrzeb konsumentów. Marka jest dobrze znana z zaawansowanych technologicznie akcesoriów podłogowych, a każdy z systemów Arbiton został zaprojektowany z dbałością o najmniejszy szczegół.

 

Zaufali nam: