71 78 95 204

GutPR i nowe pompy ciepła Stiebel Eltron

W marcu podpisany został kontrakt pomiędzy producentem najwyższej jakości pomp ciepła – firmą Stiebel Eltron Polska, będącą polskim przedstawicielstwem renomowanego koncernu produkującego nowoczesne urządzenia i systemy grzewcze, a wyspecjalizowaną w skutecznych działaniach komunikacyjnych dla firm z tego sektora agencją GutPR.

W ramach podpisanego pomiędzy Stiebel Eltron Polska a GutPR zlecenia agencja GutPR przeprowadzi działania z zakresu PR produktowego dla nowych pomp ciepła, dostarczy monitoring mediów oraz poprowadzi biuro prasowe na stoisku Partnera Biznesowego w trakcie Międzynarodowych Targów Instalacyjnych.

Za projekt odpowiada Hanna Gehrke-Gut wraz z zespołem. Kontrakt został podpisany na okres zamknięty. 

STIEBEL ELTRON POLSKA Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie to samodzielne przedstawicielstwo renomowanego koncernu produkującego nowoczesne urządzenia i systemy grzewcze. Wyjątkowo szeroka gama produktów pozwala na optymalne zaopatrzenie każdej inwestycji budowlanej w źródło ciepła idealnie dopasowane do oczekiwań i możliwości Inwestora. Asortyment oferowanych marek: STIEBEL ELTRON, AEG oraz OERTLI składa się na najszerszą na polskim rynku ofertę ze strony jednego producenta, opartą na jednolitych warunkach handlowych, gwarancyjnych oraz serwisowych.

Zaufali nam: