71 78 95 204

GutPR obsłuży mediowo okucia AGAS

Wiodący dostawca okuć budowlanych i meblowych – firma AGAS - z początkiem lutego 2017 roku powierzyła obsługę komunikacyjną liderowi w kategorii PR dla budownictwa – agencji GutPR.


AGAS Sp. z o.o. to wiodący dostawca okuć budowlanych i meblowych, funkcjonujący na rynku od 1995 roku. Spółka jest bezpośrednim reprezentantem w Polsce producentów z Hiszpanii i Włoch oraz Danii.
W ramach podpisanej umowy, która weszła w życie z początkiem lutego 2017 roku, do zadań GutPR należeć będzie pełna obsługa komunikacyjna spółki AGAS oraz jej marek takich jak AMIG, AGB, IPA, FIMET i TESA Assa Abloy. Działania GutPR obejmą również szeroko rozumiane doradztwo marketingowe, promocyjne i reklamowe oraz public relations – w tym PR produktowy, PR ekspercki, prowadzenie biura prasowego na stronie www i w trakcie wybranych wydarzeń, a także dostarczanie monitoringu mediów.
Umowa pomiędzy AGAS a GutPR jest umową całoroczną. Spółka AGAS nie korzystała wcześniej ze stałej obsługi agencyjnej.
_____________________________________________________________________________________________________
Agas Sp. z o.o. jest firmą handlową, istniejącą na polskim rynku od 1995 roku. Wieloletnia działalność w branży okuć budowlanych i meblowych, pozwoliła firmie zgromadzić doświadczenie w sprzedaży wyspecjalizowanych grup produktów, dzięki czemu Agas jest jednym z wiodących dostawców okuć budowlanych i meblowych w kraju. W swojej ofercie posiada również produkty z branży pokrewnych tj. artykuły ogrodnicze, odzież ochronną, artykuły i osprzęt elektryczny, akcesoria malarskie, elementy dekoracyjne okien i drobne AGD. Produkty firmy charakteryzuje nowoczesne wzornictwo i funkcjonalność, a wyróżnia je doskonała jakość i przystępna cena.

Zaufali nam: