71 78 95 204

GutPR pracuje dla Agencji Pracy

Agencja GutPR rozpoczęła współpracę z Grupą Smart Work, należącą do najdynamiczniej rozwijających się firm z sektora pośrednictwa pracy. 

W ramach umowy, od grudnia 2018 roku zespół agencji będzie przygotowywać materiały prasowe i dedykowane, prowadzić relacje z mediami, obsługiwać media społecznościowe (Facebook, LinkedIn) i stronę internetową Smart Work, a także dostarczy monitoring mediów. Klient sam zgłosił się do agencji, a podpisana umowa ma charakter długoterminowy.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Grupa Smart Work dzięki systematycznemu powiększaniu zasięgu działania, obecna jest nie tylko w Polsce, ale również 20 innych krajach takich jak Ukraina, Białoruś, Gruzja, Mołdawia, Czechy, Słowacja, Węgry, Rumunia, Azerbejdżan, Uzbekistan, Kazachstan i Niemcy. Pozyskuje także pracowników z dalszych regionów świata, w tym z Nepalu czy Bangladeszu. Z usług grupy korzystają spółki giełdowe, duże międzynarodowe koncerny, jak i mniejsze przedsiębiorstwa z sektora MSP. Smart Work realizuje zamówienia i zlecenia dla Klientów polskich i zagranicznych, działając w oparciu o najwyższe standardy etyczne i biznesowe.

Zaufali nam: