71 78 95 204

GutPR razem z Thermaflex

Thermaflex - renomowany dostawca specjalistycznych, trwałych i nowoczesnych rozwiązań izolacyjnych dla dystrybucji ogrzewania, chłodnictwa oraz wody pitnej, który przyczynia się do zrównoważonego rozwoju i redukowania strat energii poprzez tworzenie, rozwój i integrację systemów skoncentrowanych na skutecznym zabezpieczeniu instalacji przesyłowych powierzył w ostatnim czasie obsługę komunikacyjna agencji GutPR.

Jak mówi Karolina Król, Koordynator ds. Marketingu w firmie Thermaflex Polska:

- Zdecydowaliśmy się na podjęcie długoterminowej współpracy z GutPR ze względu na wcześniejsze pozytywne doświadczenia w realizacji wspólnych projektów PR-owych.

W ramach długoterminowej umowy podpisanej z firmą Thermaflex agencja GutPR odpowiedzialna będzie za prowadzenie skutecznych relacji z mediami, przygotowanie materiałów prasowych i wypowiedzi eksperckich oraz doradztwo w zakresie polityki informacyjnej marki i kreowania wizerunku firmy Thermaflex. GutPR poprowadzi także profile Thermaflex w mediach społecznościowych.


Thermaflex działa jako światowa organizacja, z silną obecnością na rynkach. Zapewnia inteligentne i trwałe rozwiązania dla dystrybucji ogrzewania, chłodnictwa oraz wody pitnej. W Polsce firma obecna jest od 1992 roku, gwarantując rozwiązania na bazie poliolefin dla branży instalacyjnej.  Organizacja przyczynia się do zrównoważonego rozwoju i redukowania strat energii, poprzez tworzenie, rozwój i integrację systemów skoncentrowanych na skutecznym zabezpieczeniu instalacji przesyłowych. Współtworzy innowacyjne rozwiązania, dostosowane do nowych wyzwań i potrzeb rynku.

Zaufali nam: