71 78 95 204

GutPR szuka pierwszego okna z PCV w Polsce

Miliony okien PCV w polskich domach i mieszkaniach, ale które z nich było pierwsze? Już wkrótce będziemy znali odpowiedź, a wszystko za sprawą konkursu "Pierwsze Okno PCV w Polsce", który ruszył 1 lutego 2009.

W konkursie może wziąć udział każdy, kto jest posiadaczem okna, które zostało wyprodukowane przed rokiem 1985. Żeby udowodnić wiek okna, należy przedstawić źródło, które pomoże ustalić wiarygodność zgłoszenia. Może być nim przekaz ustny, osobisty udział w montażu, informacja prasowa z danego okresu, dokument odbioru montażu albo zakupu okna czy informacja ze spółdzielni mieszkaniowej o wymianie.

Dodatkowo, okno zgłoszone do konkursu musi być oknem z PCV, w całości wyprodukowanym i zamontowanym w Polsce, tzn. którego części składowe czyli: szyby zespolone oraz profile z PCV zostały wyprodukowane oraz złożone do postaci finalnej w naszym kraju.

Tytuł posiadacza najstarszego okna PCV w Polsce to nie jedyna gratyfikacja, którą otrzyma zwycięzca. To także darmowa wymiana okien we wskazanym lokalu do kwoty 20.000 zł. Nagrodę ufundowała firma Okfens. Organizatorem konkursu jest agencja GutPR.
 

Zaufali nam: