71 78 95 204

GutPR we współpracy z BOSTIK

BOSTIK, międzynarodowy producent klejów oraz produktów uszczelniających i jeden z liderów swojej branży podpisał z Agencją GutPR umowę na szeroko rozumiane działania komunikacyjne.

W ramach współpracy agencja GutPR odpowiedzialna będzie za przygotowanie informacji prasowych oraz ich dystrybucję do mediów, a także prowadzenie relacji z mediami i systematyczne dostarczanie monitoringu. Do działań Agencji należeć będzie także obsługa konta firmowego na Facebooku oraz przygotowanie materiałów graficznych na potrzeby komunikacji. W umowie zawarte jest także doradztwo GutPR w zakresie działań promocyjnych oraz CSR, a także komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej.

Umowa, która wchodzi w życie od 1 marca 2021 roku, podpisana została na okres 12 miesięcy. Za wybór agencji odpowiada Joanna Weicher wraz z zespołem.


Bostik to wiodący na świecie specjalista w zakresie chemii budowlanej, rynku konsumenckiego i klejów przemysłowych. Od ponad stu lat opracowuje i dostarcza innowacyjne oraz inteligentne rozwiązania do uszczelniania i klejenia, które są dostosowane do potrzeb kształtujących codzienne życie. Firma Bostik obecna jest w 45 krajach, w których reprezentują ją 54 centra produkcji, dystrybucji, sprzedaży i administracji.

Zaufali nam: