71 78 95 204

GutPR z drobiowym liderem

W lutym 2009 roku agencja GutPR nawiązała współpracę z firmą DROP SA – jednym z największych i najnowocześniejszych przedsiębiorstw branży drobiarskiej w Polsce.

Firma DROP SA powierzyła agencji GutPR działania PR związane z opieką mediową nad sztandarowymi produktami firmy – pasztetami drobiowymi, które od niedawna dostępne są w nowej formule. Wprowadzeniu aluminiowych opakowań towarzyszyła także zmiana gramatury wyrobów. Do zadań GutPR należy przeprowadzenie kampanii informacyjnej dotyczącej produktów firmy DROP – ze szczególnym uwzględnieniem prasy kobiecej i kulinarnej. 

Za pozyskanie i obsługę klienta odpowiedzialna jest Hanna Gehrke-Gut, która współpracowała już z firmą DROP SA przy okazji wcześniejszych projektów. 

Firma DROP S.A., jest jednym z największych i najnowocześniejszych przedsiębiorstw branży drobiarskiej w Polsce. Produkty DROP S.A. znajdują coraz szersze uznanie wśród konsumentów krajowych i zagranicznych. Znajduje to potwierdzenie nie tylko w rosnącej sprzedaży na rynku krajowym i zagranicznym, lecz także w licznych nagrodach i wyróżnieniach. Drób będący surowcem do produkcji karmiony jest paszami pochodzenia roślinnego. Procesy produkcyjne są zgodne ze standardami Unii Europejskiej pod względem sanitarnym i technologicznym. Nowoczesne technologie, system zapewnienia bezpieczeństwa żywności - HACCP, stały nadzór weterynaryjny i wysoko wykwalifikowana kadra, przyczyniają się do powstania wyrobu najwyższej jakości potwierdzonych certyfikatami: BRC, IFS, GOST, Halal.

Zaufali nam: