71 78 95 204

GutPR z Fabryką Firanek i Koronek HAFT SA

Fabryka Firanek i Koronek HAFT SA, niekwestionowany lider na rynku firanek oraz jedyny na skalę przemysłową producent wyrobów haftowanych w Polsce od stycznia 2013 roku powierza powadzenie relacji z mediami wyspecjalizowanej w działaniach komunikacyjnych dla firm z branży wnętrzarskiej i budowlanej agencji GutPR.

Pod koniec 2012 roku podpisana została umowa pomiędzy zlokalizowaną w Kaliszu Fabryką Firanek i Koronek HAFT SA a agencją GutPR. W ramach umowy GutPR przygotuje materiały komunikacyjne oraz poprowadzi relacje z mediami wraz z monitoringiem prasy i Internetu, a także skoordynuje działania sponsoringu konkursowego. Kampania ma stanowić wsparcie komunikacyjne dla wprowadzanych w tym roku nowości firmy HAFT SA, czyli w pierwszej kolejności bieżników, obrusów i firanek tiulowych, haftowanych i z siatki, a także obrusów plamoodpornych.

Umowa obowiązuje od stycznia bieżącego roku. Współpraca ma mieć charakter długoterminowy. Z ramienia GutPR za realizację kontraktu odpowiada Hanna Gehrke-Gut wraz z zespołem wyspecjalizowanym w powadzeniu skutecznych działań komunikacyjnych dla branży wnętrzarskiej. 

Fabryka Firanek i Koronek HAFT SA to niekwestionowany lider na rynku firanek oraz jedyny na skalę przemysłową producent wyrobów haftowanych w Polsce. Firma prowadzi swoją działalność produkcyjną w oparciu o dwie niezależne technologie: technologię dziewiarską i technologię hafciarską. HAFT SA dostarcza na rynek firany i lambrekiny metrażowe w tym: żakardowe oraz haftowane, konfekcje stołową: obrusy, bieżniki i serwetki żakardowe, tkaninowe, plamoodporne oraz gipiurowe, konfekcje okienną: firanki tkaninowe oraz żakardowe w postaci m.in.: kompletów okiennych, paneli okiennych, firanek makaronowych (typu spaghetti), firanek siatkowych oraz firanek klasycznych, wyroby haftowane wykorzystywane do produkcji konfekcji damskiej i dziecięcej oraz maryjnej m.in.: tkaniny haftowane, tkaniny gipiurowe, koronki haftowane i gipiurowe, kołnierzyki, wykrojniki, emblematy, aplikacje itp, flagi narodowe oraz maryjne.

Zaufali nam: