71 78 95 204

GutPR z klinkierowymi elewacjami

Dystrybutor innowacyjnych rozwiązań do wykonania elewacji klinkierowej - firma ArtBrick - podpisała umowę o współpracy z wyspecjalizowaną w działaniach dla branży budowlanej i wnętrzarskiej agencją GutPR. 

Firma ArtBrick powierzyła agencji GutPR prowadzenie relacji z mediami dla wprowadzonych niedawno na rynek rozwiązań pozwalających na wykonanie elewacji klinkierowych. "Zdecydowaliśmy się na współpracę z agencją GutPR ze względu na bardzo duże doświadczenie agencji we współpracy z firmami z sektora budowlano-wnętrzarskiego oraz potwierdzoną referencjami efektywność działań" - tak podpisanie umowy komentuje Jaroslaw Ćwiek, Prezes firmy ArtBrick. 

Za pozyskanie i obsługę klienta odpowiedzialny jest Rafał Wójcicki. Umowa ma charakter sezonowy. Firma ArtBrick nie korzystała wcześniej z obsługi agencji PR. 

ArtBrick Sp. z o. o aktywnie działa na rynku budowlanym od maja 2009 roku. Firma zajmuje się produkcją systemu dociepleń z klinkierem opartym na innowacyjnej płycie ociepleniowej. Spółka dostarcza swoim kontrahentom komplet materiałów potrzebnych do wykonania elewacji klinkierowej. Produkty firmy ArtBrick posiadają aprobatę Instytutu Techniki Budowlanej.

Zaufali nam: