71 78 95 204

GutPR z nową marką Omega-3 firmy DROP

Agencja GutPR podpisała umowę dotyczącą prowadzenia działań komunikacyjnych dla nowej linii produktów firmy DROP oznaczonych logo Omega-3.

Umowa pomiędzy agencją GutPR a firmą DROP, należącą do krajowej czołówki w produkcji zdrowej i bezpiecznej żywności, obejmuje prowadzenie działań wspierających wprowadzenie linii nowych pasztetów drobiowych DROP Omega-3 w różnych wariantach smakowych na rynek.

GutPR będzie odpowiadać między innymi za prowadzenie relacji z mediami oraz działania w serwisach społecznościowych. Kampania komunikacyjna prowadzona przez GutPR będzie towarzyszyć największej telewizyjnej kampanii reklamowej firmy DROP.

"Wybraliśmy GutPR ze względu na doświadczenie jakie agencja posiada we współpracy z nami. Branża spożywcza jest branżą specyficzną, postawiliśmy więc na sprawdzonego partnera. Wcześniej agencja dała się poznać jako rzetelny partner. Dzisiaj to podstawa sukcesu." - mówi Grzegorz Gęsiarek z firmy DROP.

"Cieszymy się, że firmy doceniają nasze doświadczenie związane z prowadzeniem działań komunikacyjnych dla artykułów spożywczych o prozdrowotnym charakterze. Pasztety Omega-3 firmy DROP to nie pierwszy z linii produktów powierzonych naszej opiece mediowej, który został wyróżnionych przez Fundację Rozwoju Kardiochirurgii w Zabrzu - prowadzimy bowiem PR produktowy między innymi dla uhonorowanych przez tę Fundację soków firmy Dawtona" - mówi Hanna Gehrke-Gut z GutPR.

Umowa pomiędzy spółką DROP a agencją GutPR ma być początkiem długoterminowej współpracy pomiędzy firmami. Agencja GutPR została wybrana w konkursie ofert. 

Aktualnie firma DROP S.A., jest jednym z największych i najnowocześniejszych przedsiębiorstw branży drobiarskiej w Polsce. Spółka należy do światowej czołówki w produkcji zdrowej i bezpiecznej żywności najwyższej jakości. Produkty DROP S.A. znajdują coraz szersze uznanie wśród konsumentów krajowych i zagranicznych. Znajduje to potwierdzenie nie tylko w rosnącej sprzedaży na rynku krajowym i zagranicznym, lecz także w licznych nagrodach i wyróżnieniach. Drób będący surowcem do produkcji karmiony jest paszami pochodzenia roślinnego. Procesy produkcyjne są zgodne ze standardami Unii Europejskiej pod względem sanitarnym i technologicznym. Nowoczesne technologie, system zapewnienia bezpieczeństwa żywności - HACCP, stały nadzór weterynaryjny i wysoko wykwalifikowana kadra, przyczyniają się do powstania wyrobu najwyższej jakości potwierdzonych certyfikatami: BRC, IFS, Halal.

Zaufali nam: