71 78 95 204

GutPR z TECE

Firma TECE, znany producent i dystrybutor innowacyjnych produktów w zakresie techniki sanitarnej i grzewczej, wybrała agencję do poprowadzenia działań komunikacyjnych. Umowa została podpisana z wyspecjalizowaną w obsłudze firm z sektora budowlanego, wnętrzarskiego i instalacyjnego agencją GutPR.

Oferta firmy TECE obejmuje stelaże podtynkowe wraz z przyciskami spłukującymi do WC i pisuarów, łazienkowe odwodnienia liniowe, wodne ogrzewanie podłogowe oraz profesjonalne systemy instalacji sanitarnych i grzewczych. Prowadzeniem działań komunikacyjnych dla tych produktów zajmie się agencja GutPR - lider w kategorii PR dla budownictwa.

Podpisana w ostatnim czasie umowa pomiędzy firmą TECE a GutPR dotyczy stałego prowadzenia relacji z mediami, doradztwa komunikacyjnego, monitorowania obecności firmy w prasie i Internecie, edycji materiałów wizerunkowych oraz działań w social media. 
- "Zdecydowaliśmy się na współpracę z agencją GutPR ze względu na ich doświadczenie w obsłudze firm z branży budowlanej, profesjonalizm oraz skuteczność potwierdzoną licznymi referencjami" - tak podpisanie umowy komentuje Aleksandra Dac, Kierownik Działu Promocji w TECE Sp. z o. o.

Nawiązana współpraca ma mieć charakter długoterminowy. Za obsługę nowego Partnera Biznesowego GutPR odpowiada zespół konsultantów pod kierownictwem Hanny Gehrke-Gut. 

Przedsiębiorstwo "TECE" Sp. z o.o. jest znanym producentem i dystrybutorem innowacyjnych produktów w zakresie techniki sanitarnej i grzewczej, specjalizującym się w produkcji wysokiej jakości systemów instalacyjnych przeznaczonych do obiektów przemysłowych oraz budownictwa ogólnego. Obecnie grupa TECE posiada 20 własnych oddziałów, a także przedstawicielstwa handlowe w ponad 31 krajach.

Zaufali nam: