71 78 95 204

Koalicja Termomodernizacji z GutPR

W połowie grudnia 2022 roku Koalicja Termomodernizacji powierzyła prowadzenie działań komunikacyjnych agencji GutPR. Powodem wyboru GutPR było nie tylko najszersze na rynku doświadczenie w obsłudze mediowej firm z branży stolarki otworowej, ale również efektywność i sprawność działań.

W ramach podpisanej pomiędzy Koalicją Termomodernizacji a GutPR umowy agencja przygotuje i dostarczy do mediów materiały prasowe na temat dotacji na termomodernizację budynków. Będzie również przygotowywać raporty z monitoringu mediów, a w trakcie targów BUDMA obsłuży mediowo organizowane przez swojego nowego Partnera Biznesowego seminarium „Rynek remontowy szansą dla producentów materiałów budowlanych”.

Klient sam zgłosił się do agencji, a umowa ma charakter projektowy.


Koalicja Termomodernizacji jest dobrowolnym działaniem podmiotów branży stolarki otworowej, którego celem jest upowszechnienie wiedzy o dotacjach na termomodernizację budynków. Koalicja zamierza wykształcić co najmniej setkę dilerów stolarki w całej Polsce by stali się profesjonalnymi lokalnymi doradcami klienta w pozyskiwaniu dotacji z programu Czyste Powietrze. Więcej o Koalicji na stronie: dotacjenaokna.pl

Zaufali nam: