71 78 95 204

Murator po raz drugi wybrał GutPR!

Najpopularniejszy miesięcznik poradnikowy o tematyce budowlanej – Murator, będący organizatorem konkursu Remont Roku, ponownie nawiązał współprace z agencją GutPR. Podpisana umowa dotyczy obsługi mediowej rozstrzygnięcia konkursu Remont Roku 2017.

Konkurs Remont Roku 2017, który rozpoczął się 17 marca 2017 r., umożliwił wszystkim entuzjastom remontów podjęcie wyzwania w dwóch grupach konkursowych  –  Projekt oraz Realizacja. Napłynęło ponad 500 zgłoszeń w czterech kategoriach tematycznych: Wnętrze, Termomodernizacja, Przebudowa i Poddasze. Uroczyste rozstrzygnięcie konkursu Remont Roku 2017 odbyło się 31 stycznia 2018 roku na stoisku Wydawnictwa Murator podczas Międzynarodowych Targów Budowlanych i Architektonicznych BUDMA 2018. Autorzy zwycięskich realizacji w każdej z czterech kategorii, otrzymali nagrody pieniężne. Partnerami konkursu są czołowi przedstawiciele branży budowlanej: strategicznym jest Velux, a pozostali to Ceramika Color, Stargres, Aluplast, Termo Organika, Röben oraz Ceramika – Końskie.

Obsługą PR-ową tego wydarzenia zajmuje się wyspecjalizowana w skutecznych działaniach dla firm z branży budowlanej i wnętrzarskiej agencja GutPR. Ze strony Wydawcy miesięcznika Murator za wybór agencji odpowiedzialna jest Irena Walczak, Dyrektor Marketingu.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Murator to najpopularniejszy miesięcznik poradnikowy o tematyce budowlanej – kompendium fachowej wiedzy niezbędnej do budowy domu lub remontu. Od ponad 30 lat pomaga w budowie nowoczesnych, funkcjonalnych, trwałych i zdrowych domów. Jest synonimem rzetelności i fachowości. W każdym numerze znajdują się praktyczne porady, inspiracje, przeglądy materiałów i projekty domów oraz opisy wybranych zagadnień związanych z budową, wykańczaniem i remontem. Miesięcznik jest dostępny także w formie e-wydań oraz jako aplikacja na iPada.  Pod marką tytułu ukazują się Numery Specjalne Muratora oraz Poradnik Zrób to Sam. Działalność wydawniczą od wielu lat uzupełnia tworzona pod marką Muratora Kolekcja Projektów Gotowych. „Murator” organizuje również wiele akcji i konkursów.

Zaufali nam: