71 78 95 204

Największy dystrybutor produktów z korka klientem GutPR

Na początku listopada do grona wnętrzarskich partnerów biznesowych agencji GutPR dołączyła spółka Dom Korkowy, będąca największym w Polsce dystrybutorem produktów z korka.

Spółka funkcjonuje w Polsce od 1991 roku, kiedy to podłogi i ściany korkowe były absolutną nowością na polskim rynku. Dzięki dbałości o wysoką jakość produktów oraz zrównoważony proces produkcji, obecnie udział Domu Korokowego Sp. z o.o. w rynku szacowany jest na 85%. 

W pierwszym okresie umowa pomiędzy GutPR a spółką Dom Korkowy obejmie prowadzenie działań z zakresu PR produktowego dla podłóg marki Wicanders – ze szczególnym uwzględnieniem mediów wnętrzarskich i lifestylowych. Za projekt odpowiada Rafał Wójcicki wraz z zespołem. Kontrakt został podpisany na okres zamknięty, z możliwością jego kontynuacji po zakończeniu umowy. 

Wicanders to marka premium z portfolio światowego lidera w zakresie produkcji i sprzedaży wyrobów z korka, firmy Amorim Revestimentos. Marka Wicanders znana jest na rynku od 1868 roku. Obecnie przedstawicielstwa firmy znajdują się aż w 51 krajach na całym świecie. Wicanders znany jest jako pionier w dziedzinie pokryć podłogowych i ściennych, charakteryzujących się najwyższym komfortem użytkowania oraz pozostających w zgodzie z aktualnymi trendami nowoczesnego designu. Od 1998 integralną częścią portugalskiej grupy Amorim jest, największy w Polsce dystrybutor produktów z korka, firma Dom Korkowy Sp. z o.o. Spółka funkcjonuje w Polsce od 1991 roku, kiedy to podłogi i ściany korkowe były absolutną nowością na polskim rynku. Dzięki dbałości o wysoką jakość produktów oraz zrównoważony proces produkcji, obecnie udział Domu Korokowego Sp. z o.o. w rynku szacowany jest na 85%. W ofercie Domu Korkowego Sp. z o.o. znajdują się: podłogi i ściany korkowe, podpodłogowe podkłady wygłuszające z korka i gumokorka, korek techniczny w rolach i arkuszach, płyty izolacyjne z korka ekspandowanego (Aglomerado Negro), granulat korkowy o różnej gęstości i wielkości ziarna, płyty dźwiękochłonne Izofon, korki do butelek, ale także cały szereg produktów komplementarnych - kleje, lakiery i środki konserwujące.

Zaufali nam: