71 78 95 204

RENEXPO® Poland z GutPR

W dniach 23-25 września 2014 r. w warszawskim Centrum EXPO XXI odbędzie się czwarta edycja Międzynarodowych Targów Energii Odnawialnej i Efektywności Energetycznej RENEXPO®Poland. Działaniami komunikacyjnymi dla tego wydarzenia zajmie się wyspecjalizowana w skutecznych działaniach dla branż: budowlanej, wnętrzarskiej, instalacyjnej i przemysłowej agencja GutPR.

Tegoroczna odsłona Międzynarodowych Targów Energii Odnawialnej i Efektywności Energetycznej RENEXPO®Poland, organizowana przez REECO Poland, będzie koncentrować się na takich tematach, jak: pompy ciepła, biogaz, biomasa, biopaliwa, energia wodna, wiatrowa czy geotermiczna. Firma REECO Poland, wchodząca w skład niemieckiej Grupy REECO, która już od 1997 roku organizuje targi i konferencje związane z energią i budownictwem energooszczędnym, podpisała w ostatnim czasie umowę dotyczącą obsługi komunikacyjnej targów RENEXPO®Poland z agencją GutPR.

W ramach zawartego kontraktu agencja GutPR zajmie się komunikacją ze stowarzyszeniami branżowymi w celu wsparcia w pozyskiwaniu wsparcia ideowego dla targów RENEXPO®Poland, będzie także edytować materiały prasowe, poprowadzi relacje z mediami drukowanymi i elektronicznymi, dostarczy monitoring mediów i zapewni obsługę mediową podczas imprezy. Przez cały okres trwania współpracy GutPR będzie służyć także doradztwem komunikacyjnym.

Umowa została zawarta na czas realizacji projektu. Współpracę poprowadzi zespół pod kierownictwem Hanny Gehrke-Gut.

"Wybraliśmy GutPR po bardzo pozytywnych doświadczeniach przy obsłudze mediowej organizowanych przez nas we Wrocławiu targów InEnerg" – tak podpisanie umowy z GutPR komentuje Małgorzata Bartkowski, Project Manager z REECO POLAND sp. z o.o.

 

Zaufali nam: