71 78 95 204

Sieć KiK Textil z obsługą komunikacyjną GutPR

Marka KiK cieszy się w Europie dużą popularnością. Sieć tworzy obecnie ponad 3 200 sklepów, rozlokowanych w 8 krajach Europy: Niemczech, Austrii, Czechach, Słowenii, Chorwacji oraz na Węgrzech, w Słowacji i Polsce. Do końca 2013 roku właściciel marki planuje poszerzyć liczbę dyskontów na terenie Polski i otworzyć aż 50 kolejnych sklepów. Obsługę komunikacyjną poszczególnych otwarć, a także prowadzenie relacji z mediami w zakresie PR produktów dostępnych w sieci KiK ma zapewnić agencja GutPR.

- Nie posiadamy w Polsce działu komunikacji, stąd poszukiwaliśmy firmy, która będzie nas pozycjonować w kontaktach z partnerami i docelowymi klientami. Wybraliśmy wrocławską agencję GutPR ze względu na wcześniejsze, pozytywne rekomendacje – tak podpisanie umowy skomentował Mariusz Kulik, Dyrektor Generalny KiK Textil sp. z o. o.

Podpisana umowa ma być początkiem długoterminowej współpracy. Za pozyskanie i obsługę sieci KiK odpowiada Rafał Wójcicki wraz z zespołem. 

KiK Textil Sp. z o. o. to jeden z wiodących producentów tekstyliów na rynku europejskim. Pierwszy sklep pod szyldem KiK otwarto w 1994 roku w Düsseldorfie. Od tego czasu sieć sukcesywnie się rozrasta rozwijając działalność w kolejnych krajach. Obecnie marka KiK jest w właścicielem ponad 3 200 sklepów na terenie: Niemiec, Austrii, Czech, Słowacji, Słowenii, Węgier, Chorwacji i Polski. KiK Textil Sp. z o. o. oferuje bogaty asortyment, obejmujący wysokiej jakości odzież, biżuterię, dodatki, zabawki oraz tekstylia domowe. Swoją ofertę firma kieruje do osób ceniących modne i markowe produkty w atrakcyjnej cenie.

Zaufali nam: