71 78 95 204

Thermaflex Izolacji wybrał GutPR

W połowie stycznia 2015 roku nawiązana została współpraca pomiędzy spółką Thermaflex Izolacji, będącą częścią międzynarodowego holdingu z siedzibą w Holandii, a liderem w kategorii PR dla budownictwa – agencją GutPR.

W ramach podpisanej umowy agencja GutPR przeprowadzi dla spółki Thermaflex Izolacji działania z zakresu PR produktowego i korporacyjnego oraz dostarczy monitoring mediów. Komunikacja prowadzona będzie w głównej mierze w odniesieniu do działalności z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu Thermaflex Izolacji, a także nowoczesnych rozwiązań firmy, wspierających wykorzystanie odnawialnych źródeł energii.

Kontrakt podpisany został na czas określony. Za jej realizację po stronie GutPR odpowiedzialny jest zespół kierowany przez Hannę Gehrke-Gut, po stronie Thermaflex Izolacji prace koordynuje Dyrektor Maciej Sokolik. Firma w ostatnim czasie nie korzystała z usług agencji PR.


Thermaflex Izolacji Sp. z o. o. to część międzynarodowego holdingu z siedzibą w Holandii, która już od 35 lat dostarcza nienaruszające równowagi ekologicznej i przyjazne dla środowiska rozwiązania dla efektywnej dystrybucji energii cieplnej. Na polskim rynku firma działa od 1992 roku. Firma specjalizuje się w produkcji, sprzedaży i dystrybucji systemów izolacji technicznych do instalacji grzewczych, sanitarnych, wentylacyjnych, klimatyzacyjnych oraz chłodniczych. Obok kompletnych systemów izolacji technicznych Thermaflex jest również producentem nowoczesnego systemu giętkich rur preizolowanych Flexalen do niskoparametrowych sieci cieplnych. Współtworzy rozwiązania ograniczające straty energii cieplnej oraz zwiększające wykorzystanie odnawialnych źródeł energii.


GutPR to kreatywna agencja public relations działająca w służbie dobrego PR. GutPR skupia profesjonalistów, posiadających doświadczenie na rynku budowlanym, instalacyjnym, wnętrzarskim, finansowym, informatycznym, farmaceutycznym i FMCG.

Agencja GutPR to dobry wybór dla firm, którym zależy na długotrwałym i skutecznym budowaniu pozytywnego wizerunku.

Zaufali nam: