71 78 95 204

TOSCOM Development wybrał GutPR

Pod koniec 2021 roku agencja GUTPR podpisała kontrakt ze znanym, wrocławskim deweloperem łączącym profesjonalizm i lokalny patriotyzm – firmą TOSCOM Development.

W ramach zawartej umowy, agencja przeprowadza działania z zakresu PR dla pierwszej inwestycji tak wysokiej klasy we Wrocławiu i flagowego przedsięwzięcia TOSCOM Development – Bernardyńskiej.  Co więcej, do zadań GUTPR należy także monitoring mediów, edycja contentu na stronę internetową i do katalogu inwestycji oraz służenie szeroko rozumianym doradztwem promocyjnym i komunikacyjnym.

Umowa ma charakter projektowy. Firma TOSCOM Development zwróciła się do GutPR z propozycją współpracy po pozytywnej rekomendacji od jednego z Partnerów Biznesowych agencji.

TOSCOM Development w jedyny w swoim rodzaju sposób łączy profesjonalizm i lokalny patriotyzm. Firma pochodzi z Wrocławia i tworzy dla Wrocławian. Do projektowania zaprasza najwybitniejszych architektów. Kreując wyjątkowe wizje nieruchomości, tworzy szczególne miejsca do życia. Buduje przy współpracy z najbardziej doświadczonymi i renomowanymi firmami. Wyznaje zasadę dbania o najdrobniejszy szczegół. Z pełną świadomością długowieczności budynków, projektuje na lata. Nie ogląda się na innych, tylko wyznacza własne standardy i styl. Tworzy wyrazisty Wrocław. Jej założyciele wierzą, że wśród dobrej architektury dzieją się dobre rzeczy.

 

Zaufali nam: