71 78 95 204

Wrocławski lokal GrandCafe z GutPR

Grand Cafe to niepowtarzalne miejsce na mapie wrocławskich lokali. Nie dziwi zatem fakt, iż jako jedyny wrocławski klub Grand Cafe nawiązał współprace z GutPR.

Jak mówi właściciel Grand Cafe Wojciech Hryncewicz: "Wrocław uznawany jest za jedno na najbardziej imprezowych miast w Polsce. Takiej opinii sprzyja przede wszystkim szeroka oferta i różnorodność lokalnych klubów. Aby jeszcze bardziej wyróżnić się na lokalnym i ogólnopolskim rynku skorzystaliśmy z usług wyróżniającej się naszym zdaniem zarówno na lokalnym, jak i na ogólnopolskim rynku agencji GutPR". 

Podpisana w ostatnim czasie umowa pomiędzy GutPR a Grand Cafe obejmuje doradztwo komunikacyjne, w tym dotyczące działań social media, a także nawiązanie i utrzymywanie relacji z lokalnymi i ogólnopolskimi mediami. Kontrakt zawarty został na czas nieokreślony. Za klienta odpowiada Rafał Wójcicki wraz z zespołem. Lokal Grand Cafe nie współpracował wcześniej z agencją PR. 

W mieszczącym się przy placu Grunwaldzkim lokalu Grand Cafe nie zawsze można znaleźć wolny stolik. Już od godz. 9:00 a w weekendy od 12:00 można napić się w Grand Cafe dobrej kawy oraz zjeść szybki i pożywny lunch, natomiast wieczorami klub przemienia się w miejsce tętniące życiem i niezwykłą muzyką. Grand Cafe to nowe, intrygujące miejsce na mapie wrocławskich lokali. W mieszczącym się przy pl. Grunwaldzkim Grand Cafe w ciągu dnia można napić się dobrej kawy oraz zjeść szybki i pożywny lunch. Wieczorami Grand Cafe przemienia się w tętniący życiem i niezwykłą muzyką klub, w którym grają znani i cenieni DJ-e.

Zaufali nam: