71 78 95 204

Zapraszamy do nowej siedziby GutPR!

Do osiągnięcia sukcesu niezbędna jest rzetelna praca oraz konsekwentna realizacja zamierzonych celów. Agencja GutPR od początku swojego działania podkreśla, że podnoszenie poprzeczki i wytyczanie sobie coraz śmielszych wyzwań to podstawa istnienia firm branży kreatywnej. Od września GutPR stacjonuje w nowej siedzibie zlokalizowanej we Wrocławiu przy ulicy Rydygiera. Ta zmiana jest kolejnym strategicznym krokiem działalności firmy, który idzie w parze z poszerzeniem portfolio.

Wrzesień był przełomowym momentem dla całej agencji GutPR, która w tym czasie przeprowadziła się do nowej siedziby firmy. Lokalizacja agencji, po siedmiu latach działalności została przeniesiona z Placu Grunwaldzkiego w okolice wrocławskiego Rynku.

W 2008 roku rozpoczynaliśmy działalność jako kilkuosobowa agencja zajmująca się relacjami z mediami dla podmiotów z branży budowlanej, wnętrzarskiej, instalacyjnej i przemysłowej – i za tę działalność nagrodzeni zostaliśmy Laurami Buildera w kategorii PR dla budownictwa. W ciągu ostatnich lat wraz z naszymi Partnerami Biznesowymi otworzyliśmy trzy fabryki, hotel, liczne punkty handlowe i usługowe – działające w różnych branżach. Posiadamy doświadczenie w organizacji śniadań, briefingów i konferencji prasowych, obsługiwaliśmy komunikacyjnie i organizacyjnie różnego rodzaju imprezy targowe, gale, mistrzostwa, konwenty, konferencje, a także organizowaliśmy liczne seminaria oraz road show. W tym samym czasie rozszerzyliśmy portfolio usług o działania marketingowe oraz eventowe: otwarcia sieci handlowych i usługowych, imprezy wewnętrzne, rocznice biznesowe – trafiając jednocześnie z ofertą do branż takich jak motoryzacyjna, stolarka otworowa, spożywcza, architektoniczna, nieruchomościowa, sieci handlowe i usługowe, IT czy e-commerce.

Właściciele spółki – Hanna Gehrke-Gut oraz Rafał Wójcicki – serdecznie zapraszają obecnych oraz potencjalnych Partnerów Biznesowych do nowej siedziby, która może stać się miejscem, gdzie wybudowane zostaną fundamenty długoletniej biznesowej przyjaźni.

Zaufali nam: